Laat een bericht achter Offerte aanvragen

Nieuws

Efficiënte verhuizingen binnen Europa

Wednesday 16 June

Met een grote verhuiscombinatie vertrokken onze verhuizers Sander en C...

Lees verder

Wat doe je als je niet met de verhuiswagen voor de deur kunt parkeren?

Thursday 3 June

Deze week verhuisden wij een familie vanuit een prachtige monumentale ...

Lees verder

Vakkundige verhuizing van kunstwerk in Zwolle

Monday 19 April

Vanochtend verhuisden wij een kunststuk gemaakt van carrara marmer uit...

Lees verder

Tevreden klanten

Thursday 8 April

Mensen beoordelen UTS Hersevoort met hele mooie cijfers. Dat betekent ...

Lees verder

Gratis boek voor u!

Thursday 25 March

Als rasechte Zwolse verhuizer met een historie van bijna 100 jaar, heb...

Lees verder

Ruimte voor uw archief

Monday 22 March

Onlangs verhuisden wij een bedrijf naar een nieuw bedrijfspand, waarbi...

Lees verder

Als een kwetsbare machine verhuisd moet worden, schakel je UTS Hersevoort in

Wednesday 10 March

Onlangs mochten we een mooie machine verhuizing uitvoeren. Het ging om...

Lees verder

Veel schoolverhuizingen tijdens de voorjaarsvakantie

Wednesday 24 February

In deze voorjaarsvakantie zijn wij op een aantal scholen in en rondom ...

Lees verder

Onze verhuizers lopen zich warm!

Thursday 11 February

Ook deze week hebben wij weer een aantal mooie verhuizingen uit mogen ...

Lees verder

Ook voor zware stukken hebben wij een passende oplossing!

Monday 1 February

Voor het verhuizen van grote of zware stukken hebben wij altijd een sn...

Lees verder

Blij met hoge waardering

Thursday 14 January

Wij zijn het nieuwe jaar goed begonnen met maar liefst vier keer een 1...

Lees verder

Kerstgroet 2020

Tuesday 22 December

Na een bewogen en vooral onvoorspelbaar jaar willen we al onze trouwe ...

Lees verder

Zo’n mooi initiatief dragen we natuurlijk een warm hart toe! 

Friday 11 December

Theater de Makkers brengt met Operatie 1001 lichtjes Zwolse inwoners s...

Lees verder

UTS Hersevoort zorgt er voor dat bedden op het juiste moment worden afgeleverd bij zorginstellingen

Thursday 26 November

Ook bedden in zorginstellingen hebben niet het eeuwige leven. Op een b...

Lees verder

UTS Hersevoort Erkende Verhuizer met klasse!

Friday 30 October

Als u gaat verhuizen bent u het beste af met de Erkende Verhuizer. UTS...

Lees verder

Al bijna 100 jaar springlevend!

Wednesday 14 October

Begonnen met een T-Ford in 1925 aan de Molenweg in Zwolle, reed de fam...

Lees verder

Voordelig tarief door gecombineerde ritten naar het buitenland

Wednesday 30 September

Vorige week vertrokken Sander en Colin voor een internationale week me...

Lees verder

Uit voorraad leverbaar!

Monday 21 September

UTS Hersevoort is niet alleen verhuizer maar ook professional in logis...

Lees verder

Waar moet u naar toe met uw spullen?

Thursday 3 September

Gaat u verbouwen of is uw nieuwe huis nog niet klaar maar moet u uw hu...

Lees verder

5 kilometer boeken verhuizen

Monday 24 August

In opdracht van Rijnbrink, het facilitaire bedrijf voor de openbare bi...

Lees verder

Piekfijn verhuizen met UTS Hersevoort

Wednesday 5 August

Op deze zonnige dag verhuizen wij een dame die haar appartement aan de...

Lees verder

UTS Hersevoort maakt Deltion College corona-proof

Tuesday 21 July

Onlangs zijn wij gestart met het opnieuw inrichten van de Deltion Camp...

Lees verder

Met onze EXTRA’S maken wij uw verhuizing comfortabel

Tuesday 14 July

Bent u druk, druk, druk en gaat u ook nog eens verhuizen? Geen stress!...

Lees verder

In memoriam Dick Alberts

Wednesday 10 June

Afgelopen zaterdag hebben wij afscheid moeten nemen van onze zeer gewa...

Lees verder

Van Zijl Verhuizingen en UTS Hersevoort ontruimen Raadhuis Heerde

Tuesday 26 May

De voorbereidingen voor de grote renovatie van het Raadhuis van Heerde...

Lees verder

UTS Hersevoort levert meterbakken aan bibliotheken

Friday 15 May

Vanaf deze week zetten de bibliotheken haar deuren weer open! Hoewel e...

Lees verder

Met UTS Hersevoort verhuist u precies zoals u dat wenst!

Thursday 30 April

De verhuisservice van UTS Hersevoort is modulair, dat wil zeggen dat &...

Lees verder

Van Zijl Verhuizingen betrouwbare partner van Verhuisgroep UTS Hersevoort

Friday 17 April

Van Zijl Verhuizingen maakt sinds een jaar deel uit van de Verhuisgroe...

Lees verder

Nieuwe verhuiswagen voor UTS Hersevoort

Monday 6 April

Ondanks de huidige corona crisis heeft UTS Hersevoort alle vertrouwen ...

Lees verder

Verhuizingen gaan door ondanks coronavirus

Friday 20 March

Ondanks het coronavirus en de beperkingen die dit van ons allemaal vra...

Lees verder

Gaat mijn verhuizing door?

Tuesday 17 March

De afgelopen dagen hebben wij veel telefoontjes en mails van bezorgde ...

Lees verder

Last mile stadsleveringen

Thursday 20 February

Kan uw vervoerder niet in de binnenstad komen op een lastig adres of h...

Lees verder

Goede samenwerking UTS Hersevoort en UTS Grijpma

Monday 10 February

Als specialist in buitenland verhuizingen stond vorige week weer een v...

Lees verder

Samen zetten we stappen tegen kanker!

Monday 10 February

Onder de naam Mighty Movers loopt een team van ons mooie verhuisbedrij...

Lees verder

De veelzijdigheid van UTS Hersevoort Verhuizingen

Monday 27 January

Al vele jaren verzorgen wij de verhuizingen voor ArtEZ, Hogeschool voo...

Lees verder

Met onze verhuizers kriskras door Europa

Friday 10 January

Onze chauffeurs/verhuizers Sander Stam en Arjan Bosman zitten middenin...

Lees verder

Wij wensen u fijne feestdagen!

Tuesday 24 December

Wij bedanken u voor de samenwerking in het afgelopen jaar en wens...

Lees verder

Omvangrijke projectverhuizing Rijnbrink

Tuesday 17 December

In opdracht van Rijnbrink, het facilitaire bedrijf voor de openbare bi...

Lees verder

Collin Vierhuis jongste chauffeur van UTS Hersevoort

Thursday 28 November

Dat er geen jonge chauffeurs meer zijn is echt een fabel, Collin is da...

Lees verder

Samen met de klant in de verhuiswagen, het kan bij UTS Hersevoort!

Wednesday 13 November

Onlangs waren de verhuizers van UTS Hersevoort in Wehl aan het werk, w...

Lees verder

Gevoelige apparatuur wordt met zorg verhuisd door UTS Hersevoort

Tuesday 29 October

Tricas is een bedrijf voor industrial design & engeneering en geve...

Lees verder

De vrouwen achter UTS Hersevoort

Thursday 17 October

Binnen een verhuisbedrijf zijn de verhuizers natuurlijk het meest in h...

Lees verder

Bedrijfsburo Leger des Heils naar nieuwe locatie in Zwolle

Thursday 3 October

Gisteren verhuisde UTS Hersevoort het bedrijfsburo van het Leger des H...

Lees verder

UTS Hersevoort verhuist kostbare ict-apparatuur met grote zorg

Wednesday 18 September

UTS Hersevoort is van alle markten thuis. Zo voerden wij onlangs, voor...

Lees verder

U verhuist precies op maat, zoals u dat wilt!

Friday 6 September

Afgelopen week verhuisden wij de familie Boer van de Menno van Coehoor...

Lees verder

UTS Hersevoort tijdens de zomervakantie aan het werk bij Deltion College

Thursday 22 August

Het lijkt vaak alsof iedereen zomervakantie heeft als jij dat hebt, ...

Lees verder

UTS Hersevoort naar Truckstar Festival 2019

Wednesday 7 August

Uit heel Europa kwamen truckers naar Assen om te genieten van meer dan...

Lees verder

UTS Hersevoort verhuist zorginstelling De Wendhorst 

Thursday 25 July

De verhuizers van UTS Hersevoort zijn samen met het verhuisteam van Vi...

Lees verder

UTS Hersevoort verzorgt het transport van Cibap Graduates 2019

Monday 15 July

Onder de titel Cibap Graduates 2019 heeft een groot aantal examenkandi...

Lees verder

Hersevoort heeft een warm hart voor muziek

Thursday 13 June

UTS Hersevoort vraagt inzet en vakmanschap van haar werknemers, daarte...

Lees verder

UTS Hersevoort en Grijpma verzorgden interne verhuizing Rabobank

Thursday 30 May

Tijdens de vrije (hemelvaarts)dag, kijken wij terug op een mooie verhu...

Lees verder

Feest! UTS Hersevoort neemt van Zijl verhuizingen over

Thursday 16 May

Vanaf 1 april voert Van Zijl verhuizingen uit Heerde haar diensten uit...

Lees verder

Al meer dan 30 jaar internationaal verhuizer

Tuesday 30 April

UTS Hersevoort is een bekende verschijning op veel Europese wegen. Mee...

Lees verder

De vlag mag op de Peperbus!

Tuesday 16 April

Met trots heeft UTS Hersevoort haar handtekening gezet onder Simply Mi...

Lees verder

Waar wordt de internationaal verhuizer deze ochtend wakker?

Tuesday 9 April

UTS Hersevoort voert veel regionale en landelijke verhuizingen uit. Ze...

Lees verder

UTS Hersevoort verhuist unieke Burgers motorfiets naar museum De Waag in Deventer

Thursday 21 March

Vanaf 17 maart ontmoet de bezoeker in Museum De Waag inspirerende inwo...

Lees verder

UTS Hersevoort plaatst zware cv installaties in schoolgebouw

Monday 4 March

De scholen zijn een week gesloten i.v.m. voorjaarsvakantie en dat bete...

Lees verder

UTS Hersevoort verhuist Terra College Emmen

Friday 22 February

Het Terra College in Emmen is druk bezig met de voorbereidingen voor d...

Lees verder

Dick Alberts, 40 jaar in dienst bij UTS Hersevoort!

Tuesday 5 February

Onlangs mochten we binnen onze bedrijven UTS Hersevoort en UTS Grijpma...

Lees verder

UTS Hersevoort trotseert kou en sneeuw

Thursday 24 January

Zelfs in een dikke laag sneeuw werden deze week alle geplande verhuizi...

Lees verder

Hersevoort verhuist zware machine naar Deventer

Wednesday 9 January

Regelmatig wordt UTS Hersevoort ingeschakeld als zware machines moeten...

Lees verder

Wij wensen u een fijn, gezond en gelukkig nieuwjaar!

Thursday 27 December

Namens alle medewerkers van UTS Hersevoort danken wij u voor het ...

Lees verder

Landal GreenParks, UTS Hersevoort en The Gift City Zwolle.

Monday 10 December

Bijzondere samenwerking van Landal GreenParks, UTS Hersevoort en The G...

Lees verder

UTS Hersevoort op tv bij De Grote Tuinverbouwing

Friday 23 November

Voor het televisieprogramma De Grote Tuinverbouwing van SBS6&nbsp...

Lees verder

Ook UTS Hersevoort zet zich in voor Fonds Slachtofferhulp

Monday 19 November

Onlangs vond de ondertekening van documenten plaats, waarbij UTS Neder...

Lees verder

Rijksvastgoedbedrijf schakelt UTS Hersevoort in

Thursday 1 November

Als ervaren verhuisbedrijf met een lange staat van dienst heeft UTS He...

Lees verder

Fijne verhuizing van een kwieke dame

Friday 19 October

Als verhuizer maak je regelmatig leuke dingen mee. Zo verhuisden wij a...

Lees verder

Grote verhuizing sorteercentra PostNl door UTS Hersevoort

Wednesday 3 October

PostNl is momenteel een efficiencyslag aan het doorvoeren op meerdere ...

Lees verder

UTS Hersevoort verhuist administratieve afdeling Isala

Thursday 20 September

Het Isala ziekenhuis is een opvallend gebouw. Groot, veelkleurig en ...

Lees verder

UTS Hersevoort biedt efficiënte logistieke oplossingen voor bedrijven, value added logistics genaamd.

Tuesday 4 September

De dienstverlening van UTS Hersevoort gaat verder dan alleen het verhu...

Lees verder

Hersevoort verhuist rallyauto’s Deltion College

Tuesday 21 August

Bij Hersevoort Verhuizingen zijn ze gek op auto's! Tijdens de sc...

Lees verder

Eigenaar vertrouwt oldtimer Chevrolet toe aan UTS Hersevoort

Tuesday 7 August

We hebben vaak mooie verhuizingen en transporten maar dit keer is het ...

Lees verder

Stadhuis Apeldoorn verhuist met UTS Hersevoort

Monday 23 July

Het stadhuis van Apeldoorn aan het Marktplein gaat flink op de schop. ...

Lees verder

Onze handige klusjesman helpt u graag verder

Monday 16 July

Als u bent verhuisd naar uw nieuwe woning zijn er vaak nog allerlei kl...

Lees verder

Check UTS Hersevoort

Wednesday 13 June

UTS Hersevoort is een familiebedrijf en die mentaliteit zit, ook na ru...

Lees verder

Talen Vastgoedonderhoud verhuist naar Laan van de Kreeft in Apeldoorn.

Wednesday 30 May

Binnenkort gaat UTS Hersevoort het bedrijf Talen Vastgoedonderhoud in ...

Lees verder

Vakkundig pianotransport door Hersevoort

Thursday 17 May

Vanochtend verhuisden wij een piano vanuit Zwolle Zuid naar Dalfsen. E...

Lees verder

13 enthousiaste cursisten verhuiscollege

Tuesday 17 April

Vandaag hebben 13 enthousiaste cursisten de opleiding tot erkend verhu...

Lees verder

Verhuiscollege bij UTS Hersevoort in Zwolle

Wednesday 4 April

De nieuwe leslocatie van het Verhuiscollege is helemaal klaar en vanaf...

Lees verder

Zelfs zwembaden worden verhuisd door UTS Hersevoort!

Wednesday 21 March

UTS Hersevoort verhuisde onlangs Sportbedrijf Raalte naar een mooie ni...

Lees verder

Warme douche voor UTS Hersevoort

Tuesday 6 March

Dhr Enkelaar van Landgoed Den Berg in Dalfsen, belde ons onlangs om on...

Lees verder

Een nieuwe woning, een nieuwe kleur

Wednesday 21 February

Als je gaat verhuizen naar een andere woning geeft dat vaak inspirat...

Lees verder

Machine-onderdelen uitwisselen, dat doen we ook!

Thursday 8 February

Als allround verhuisbedrijf is UTS Hersevoort breed georiënteerd....

Lees verder

Overzeese verhuizing van Zwolle naar Chili

Monday 11 December

UTS Hersevoort voert regelmatig internationale verhuizingen uit, zowel...

Lees verder

Een verhuizing met de Extra’s van UTS Hersevoort

Tuesday 21 November

De verhuisservice van UTS Hersevoort is modulair, dat betekent dat &ua...

Lees verder

Hengelsport groothandel verhuist van Wezep naar Gorredijk

Wednesday 1 November

De Dutch Tackle Company is een gerenommeerde groothandel in hengelspor...

Lees verder

De Twentse Courant Tubantia verhuist naar Balengebouw in Roombeek

Friday 13 October

UTS Hersevoort en UTS Grijpma werkten samen bij de verhuizing van de T...

Lees verder

UTS Hersevoort verzorgt ook verhuizingen vanuit de Verenigde Staten

Monday 2 October

Niet alleen binnen Europa, maar ook wereldwijd is UTS Hersevoort een g...

Lees verder

Hersevoort ontruimt opvanglocatie De Herberg

Monday 18 September

Eten, een douche en een dak boven het hoofd. Het lijkt allemaal zo van...

Lees verder

Hersevoort verhuist Marketing Oost naar de Hanzelaan in Zwolle

Wednesday 6 September

Na bijna acht jaar neemt Marketing Oost afscheid van de locatie aan de...

Lees verder

Internationale verhuizing van Bath naar Arnhem

Monday 21 August

Zondag 20 augustus vertrok een lege verhuiswagen van UTS Hersevoort ri...

Lees verder

UTS Hersevoort werkt op grote hoogte

Monday 7 August

Op ongeveer vijf kilometer ten westen van het dorp Markelo staat de ma...

Lees verder

Hersevoort verhuist Zwolse antieke zilverkast

Monday 31 July

UTS Hersevoort wordt regelmatig ingezet bij verhuisklussen waarbij...

Lees verder

Brouwers Accountants verhuisd naar nieuw pand

Wednesday 14 June

UTS Hersevoort verhuisde Brouwers Accountants van het Van Nahuysplein ...

Lees verder

Logistiek hoogstandje in Oost-Nederland

Monday 10 April

UTS Hersevoort had een mooie uitdaging met de verhuizing van alle zes ...

Lees verder

Samenvoeging KNVB-kantoren in Noord-Oost Nederland

Friday 7 April

De Koninklijke Nederlandse Voetbalbond (KNVB) is de grootste sportbond...

Lees verder

Verhuizing woonzorglocatie Viattence Klaarbeek Epe

Friday 7 April

De verhuizing van woonzorglocatie de Klaarbeek in Epe is uitgevoerd do...

Lees verder

Trotse partner Veiligheids Regio IJsselland

Friday 7 April

Na het uitvoeren van de reorganisatie vorig jaar van de hele Veilighei...

Lees verder